Wall Jobs

Silny i niezawodny partner!

Misją firmy Wall Jobs jest tworzenie innowacyjnych usług i rozwiązań z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego oraz pracy tymczasowej. Dzięki naszej dyspozycyjności 7 dni w tygodniu stanowimy oparcie dla klientów z najbardziej wymagających sektorów.

Z naszych usług korzystają zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i mniejsze lokalne przedsiębiorstwa – każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Zanim przystąpimy do nowego projektu, nasi specjaliści zapoznają się z kulturą organizacji i dobiorą najbardziej efektywną drogę realizacji.

Stwarzamy warunki, które umożliwiają sprawną współpracę z Naszymi Klientami. Stawiamy na przyjazne i bliskie kontakty z pracodawcami. Wspólnie wierzymy, że relacje oparte na życzliwości oraz współpracy w realizacji wspólnych zamierzonych celów będą skutkowały sukcesem. Współpracujemy z firmami, które cieszą się ugruntowaną pozycją rynkową, a także które dbają o stabilność  zatrudnienia i rozwój naszych pracowników.

Naszym celem jest wspieranie osób, które aktywnie poszukują swojego miejsca pracy. Dodatkowo umożliwiamy rozwój ścieżki zawodowej osobom, które zamierzają ją zmienić bądź polepszyć swoje możliwości na rynku pracy, a przy tym podnosząc swoje kompetencje. Świadczymy usługi z zakresu zatrudniania pracowników tymczasowych, a także doradztwa personalnego. Dzięki tym dwóm głównym funkcjom naszej firmy, misją Wall Jobs jest umożliwienie stworzenia najlepszej kariery zawodowej wśród naszych pracowników, a także możliwość monitorowania i wspierania ich poszczególnych etapów zatrudnialności.

Jeżeli poszukujesz profesjonalnego i efektywnego doradztwa w zalezieniu pracy-skontaktuj się z Wall Jobs!