Szkolenia

Chcesz się przekwalifikować?
A może zamienić swoje hobby w konkretny zawód?

Skończ kurs programowania i dołącz do najlepszych!

IT to aktualnie najszybciej rozwijająca się branża na świecie. Programiści są najlepiej opłacanymi pracownikami.

Teraz nie musisz kończyć studiów żeby rozwijać swoją pasję i zarabiać.

W Wall Jobs wierzymy, że nie ma rzeczy niemożliwych i że na każdym etapie życia warto się uczyć. Dlatego stworzyliśmy projekt dla osób, które myślą o przekwalifikowaniu się i zdobyciu nowych umiejętności nie rezygnując z obecnie wykonywanej pracy. Dlatego zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu wtorek (godziny popołudniowe) i soboty.

Kurs obejmuje 200 godzin nauki podzielonych na zajęcia stacjonarne w sali wykładowej oraz webinaria.

A teraz najlepsze! Po zakończeniu kursu mamy dla Ciebie gotowe oferty pracy.

Na stałe współpracujemy z firmami z branży IT, dla których świadczymy usługi z zakresu rekrutacji pracowników. Skończ nasz kurs i rozpocznij pracę jako programista w jednej z największych korporacji w Polsce.

Dzięki uczestniczeniu w zajęciach prowadzonych przez naszych trenerów zdobędziesz wiedzę Teoretyczną i praktyczną z zakresu tworzenia oprogramowania, prowadzenia projektu, oraz stosowania dobrych praktyk programistycznych. Poznasz podstawy dbania o bezpieczeństwo aplikacji. Dowiesz się jak pozyskiwać informacje z baz danych, oraz zewnętrznych serwisów (np. kursy walut, serwisy społecznościowe).Przygotuj się na do, że kończąc nasz kurs będziesz mieć głowę pełną pomysłów, pierwsze portfolio z działającymi aplikacjami oraz nowe możliwości zawodowe.

Cena za jedną osobę, w grupie ogólnodostępnej (otwartej), zawiera:

Łączna cena za kurs: 4.990 zł

Zgłoszenia: szkoleniaIT@walljobs.pl, tel: 666-401-555