Jak działamy?

Wartości

Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, staramy się sprostać ich wymaganiom, przywiązując przy tym szczególną uwagę do ich satysfakcji ze współpracy. Jesteśmy w pełni świadomi, że najważniejsi są ludzie. To oni tworzą nasz zawodowy fundament. Szanujemy różnorodność oraz kreatywność, które stanowią źródło naszej firmy.

Misja

Misją firmy Wall Jobs jest bycie międzynarodowym liderem na rynku pracy w branży Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego. Nasze działania są skoncentrowane na umożliwieniu stworzenia nowych miejsc pracy oraz dostarczaniu wiedzy w jej zdobywaniu i rozwijaniu się. Dodatkowo obsługa naszych klientów oraz Pracowników odbywa się na najwyższy poziomie. To wszystko ma na celu zapewnienie satysfakcji.

Wizja

Do czego zmierzamy? Oto nasz wizja: bycie najlepszymi doradcami i praktykami na arenie międzynarodowej. Krok po kroku doprowadzać do rozkwitu kreatywności oraz rozwoju biznesu. Doprowadzać do dobrobytu dzięki wyspecjalizowanej wiedzy zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz realizacji projektów biznesowych. Zwiększać świadomość społeczną związaną z aktywizacją zawodową oraz regulacjami prawnymi.

Kariera

Celem firmy Wall Jobs jest wspieranie i dbanie o rozwój pracowników. Wspólnie z naszym zespołem jesteśmy gotowi do pomocy wszystkim tym, którzy w sposób aktywny poszukują pracodawcy i chcą realizować się zawodowo.

Możesz liczyć na naszych doświadczonych konsultantów oraz osoby zajmujące się doradztwem personalnym. Staramy się, by znalezienie pracy było tylko jednym z etapów kariery zawodowej, które zakończy się Twoim sukcesem!

 

Strefa pracodawcy

Każdego dnia, na najwyższym poziomie zaspokajamy potrzeby naszym klientów. Misją firmy Wall Jobs jest kreowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej. Indywidualnie dopasowujemy działania do wymogów sytuacji i reagujemy natychmiast. Nasza dyspozycyjność przez siedem dni w tygodniu powoduje, iż nie ma sytuacji, której byśmy nie podołali.

Dodatkowo świadczymy wsparcie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Pomagamy w organizowaniu szkoleń dla pracowników oraz kreowaniu rozwojem personelu. Wspólnie z klientem wprowadzamy w życie działania sukcesywnie obniżające poziom rotacji pracowników oraz podnoszące zadowolenie z pracy.

Co nas wyróżnia?

– pełna dyspozycyjność – jesteśmy do Waszej dyspozycji przez siedem dni w tygodniu. Rozumiemy potrzeby klientów i wiemy, że szybkość reakcji to podstawa!

– elastyczność rozwiązań – nasi specjaliści dopasują formę działań w sposób indywidualny do sytuacji tak by cel został osiągnięty szybko i skutecznie

– kompleksowa obsługa administracyjna – zapewniamy całkowitą obsługę formalno-prawną na każdym etapie współpracy

– motywacyjny pakiet socjalny dla pracowników

– monitoring pracowników – nasi koordynatorzy stale czuwają nad  efektywnością oddelegowanych pracowników, zapewniając tym samym najwyższą jakość świadczonej pracy

– wsparcie eksperta –  bezpłatnie służymy wsparciem merytorycznym w działaniach z zakresu zmniejszeniu poziomu rotacji pracowników, kreowania ścieżek rozwoju i podnoszeniu kwalifikacji, motywowaniu pracowników czy programu zwolnień monitorowanych

– najwyższy poziom kultury biznesowej – preferencyjne warunki umowy współpracy biznesowej. Do każdego klienta mamy podejście indywidualne, również w na płaszczyźnie finansowej. Oferta jest…

– nasza praca jest naszą pasją!

Co zyskujesz?

– szybka i skuteczną rekrutację pracowników idealnie dopasowana do Twoich potrzeb

– redukcję wydatków związanych z selekcją oraz obsługą kadrowo płacową pracowników

– oszczędność czasu oraz możliwość skupienia na strategicznych działaniach firmy

– naszą bezpłatną pomoc ekspertów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

– błyskawiczną odpowiedź na zapotrzebowania kadrowe

– gwarancję ciągłości funkcjonowania stanowisk oraz natychmiastowe zastępstwo w razie absencji pracownika

– preferencyjne warunki rozliczeń

– przejrzystą formę rozliczeń dzięki jednej fakturze w okresie rozliczeniowym

Opinie